Grudzień 2017

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
 N
 
 
 
 
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sukcesy uczniów

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018:

  • III miejsce w gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Rudzińcu dla ucznia kl. III - Igora Nosal, uczniów kl. IV - Michała Szykowskiego i Aleksa Brzank, ucznia kl. V - Robina Piechotta oraz uczniów kl. VI - Szymona Dudek i Pawła Imieli
  • III miejsce w gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Rudzińcu dla uczennic kl. IV - Wiktorii Kopytko i Amelii Zelerowicz, uczennic kl. V - Wiktorii Chojnackiej, Martyny Warmons i Natalii Nowak oraz uczennicy kl. VI - Oliwii Szykowskiej
  • III miejsce w międzywojewódzkim konkursie przyrodniczym dla uczniów kl. IV - VI szkół podstawowych woj. śląskiego i opolskiego pod hasłem: "Piękno nadleśnictwa Rudziniec: drzewa i krzewy" dla uczennicy kl. VI - Karoliny Mróz

 

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017:

  • III miejsce w gminnych zawodach w mini piłkę nożną w Łączy dla uczniów klasy VI- Tomasza Głogowskiego, Damiana Warmons, Ksawerego Laksa, Łukasza Klugius, Kacpera Havemeister, Dawida Matlok oraz uczniów klasy V -Szymona Dudek, Paweła Imiela i Ksawerego Kałuża
  • III miejsce w gminnych zawodach w mini piłkę siatkową w Poniszowinach dla uczennic klasy IV - Natalii Opach i Martyny Warmons, klasy V - Oliwii Szykowskiej, Ani Pierończyk, Karoliny Mróz oraz klasy VI - Magdy Jańczak, Karoliny Jańczak, Zuzanny Tyszko, Natalii Nowak i Wiktorii Chojnackiej.
  • wyróżnienie w gminnym konkursie "Jestem bezpieczny w sieci" - „Nie hejtuję, pozytywnie komentuję” dla uczennicy klasy III - Martyny Ogaza
  • III miejsce w gminnym konkursie bibliotecznym "Zakładka do książki" dla ucznia klasy III - Aleksego Brzank
  • II miejsce w IX Gminnym Konkursie "Czytanie ze zrozumieniem dla uczniów klas trzecich Szkół Podstawowych Gminy Rudziniec" dla ucznia klasy III - Radosława Gnieckiego
  • III miejsce w IX Gminnym Konkursie "Czytanie ze zrozumieniem dla uczniów klas trzecich Szkół Podstawowych Gminy Rudziniec" dla uczennicy klasy III - Martyny Ogaza
  • Grand Prix w Gminnym Konkursie Plastycznym "Straż Pożarna w Gminie Rudziniec" dla przedszkolaka - Joasi Szkolik
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Straż Pożarna w Gminie Rudziniec" dla ucznia klasy III - Radka Gnieckiego
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Straż Pożarna w Gminie Rudziniec" dla ucznicy klasy III - Kingi Havemeister
  • III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Straż Pożarna w Gminie Rudziniec" dla ucznicy klasy III - Alicji Sobczyk
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Straż Pożarna w Gminie Rudziniec" dla ucznicy klasy IV - Darii Wróbel
  • III miejsce  w Gminnym Konkursie Plastycznym "Straż Pożarna w Gminie Rudziniec" dla ucznicy klasy V - Karoliny Mróz
  • III miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Angielskiej "Let's sing" dla uczennicy klasy II - Hani Marczuk
  • II miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Angielskiej "Let's sing" dla uczennic klasy IV - Martyny Warmons i Natalii Opach
  • II miejsce  w VII Gminnym Konkursie Matematycznym  w Pławniowicach dla uczennicy klasy VI - Natalii Nowak
  • III miejsce w Międzywojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego w Paczynie dla uczennic klasy VI - Natalii Nowak i Zuzanny Tyszko oraz ucznia klasy VI - Dawida Matlok
  • I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych Indywidualnych w kategorii klas V dla ucznia klasy V - Pawła Imiela
  • I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych Indywidualnych w kategorii klas V dla uczennicy klasy V - Magdy Jańczak
  • I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych Indywidualnych w kategorii klas IV dla uczennicy klasy IV - Natalii Nowak
  • II miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych Indywidualnych w kategorii klas VI dla ucznia klasy VI - Tomasz Głogowskiego
  • II miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych Indywidualnych w kategorii klas V dla ucznia klasy V - Szymona Dudek
  • II miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych Indywidualnych w kategorii klas III dla uczennicy klasy IV - Martyny Warmons

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016:

  • III miejsce w kategorii drużynowej dziewcząt w Gminnym Turnieju Szachowym dziecząt i chłopców w Kleszczowie dla uczennicy klasy VI - Wiktorii Waniek oraz dla uczennicy klasy V - Magdy Jańczak
  • I miejsce w kategorii klas I-III w IX Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Gminnym Ośrodku  Kultury w Poniszowicach dla uczennicy klasy III - Natalli Opach
  • I miejsce w kategorii klas IV-VI w IX Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Gminnym Ośrodku  Kultury w Poniszowicach dla ucznia klasy IV - Pawła Imiela
  • VI miejsce w kategorii szkoły podstawowe w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zwierzętach ‘ 2015 organizowanego przez Towarzystwo Obrony Zwierząt RP i Anioły ze Szkoły dla ucznia klasy IV - Pawła Imiela
  • III miejsce w gminnych zawodach w mini piłkę siatkową  - czwórki, w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla uczniów klasy IV - Paweła Imiela, Szymona Dudek i Ksawerego Kałuża, uczniów klasy V - Tomasza Głogowskiego, Kacpera Havemeister, Kevina Piechotta, Damiana Warmons, Łukasza Klugius i Ksawerego Laksa oraz uczniów klasy VI - Oliwera Kałuża i Mateusza Stypa
  • I miejsce w gminnym Konkursie "Jestem bezpieczny w sieci" w kategorii klas II dla uczennicy Alicji Sobczyk
  • III miejsce w gminnym Konkursie "Jestem bezpieczny w sieci" w kategorii klas III dla uczennicy Weroniki Chojnackiej
  • I miejsce w gminnym Konkursie "Jestem bezpieczny w sieci" w kategorii klas IV dla uczennicy Anny Pierończyk
  • wyróżnienie w gminnym Konkursie "Jestem bezpieczny w sieci" w kategorii klas III dla uczennicy Martyny Warmons 
  • III miejsce w gminnym Konkursie Języka Niemieckiego dla ucznia klasy V - Kewina Piechotta
  • III miejsce w konkursie frazeologicznym w ramach Ligi Humanistycznej Szkół Podstawowych Gminy Rudziniec dla ucznia klasy V - Kevina Piechotta
  • I miejsce w gminnych Biegach Indywidualnych Szkół Podstawowych w Pławniowicach dla uczennicy klasy II - Wiktorii Kopytko
  • I miejsce w gminnych Biegach Indywidualnych Szkół Podstawowych  w Pławniowicach dla ucznia klasy IV - Pawła Imiela
  • I miejsce w gminnych Biegach Indywidualnych Szkół Podstawowych w Pławniowicach dla ucznia klasy V - Tomasza Głogowskiego
  • II miejsce w gminnych Biegach Indywidualnych Szkół Podstawowych w Pławniowicach dla ucznia klasy IV - Szymona Dudek
  • II miejsce w gminnych Biegach Indywidualnych Szkół Podstawowych w Pławniowicach dla ucznia klasy VI - Oliwera Kałuża
  • II miejsce w gminnych Biegach Indywidualnych Szkół Podstawowych w Pławniowicach dla uczennicy klasy III - Martyny Warmons
  • II miejsce w gminnych Biegach Indywidualnych Szkół Podstawowych w Pławniowicach dla uczennicy klasy III - Wiktorii Chojnackiej
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym w Pławniowicach dla uczennicy kl. V - Natalii Nowak
  • III miejsce w Olimpiadzie Gier i Zabaw Klas III w Rudnie dla uczniów z klasy II: K. KlugiusM. Szykowski, W. Kopytko i dla uczniów z klasy III: A. KałużaA. NowakD. WróbelM. Warmons, R. PiechottaJ. Obrębski i  M. Olechno.
  • II miejsce w gminnym Konkursie Ortograficznym w Rudzińcu dla ucznia kl V - Kevina Piechotta
  • I miejsce w kategorii drużynowej w gminnym Konkursie Ortograficznych w Rudzińcu dla uczennicy klasy 4 - Oliwii Szykowskiej i uczniów klasy 5 - Zuzanny Tyszko i Kevina Piechotta
  • II miejsce w Międzygminnym Konkursie z Języka niemieckiego  w Kotulinie dla ucznia klasy V  - Kevina Piechotta
  • I miejsce w gminnym konkursie przyrodniczym "Cudze chwalicie swego nie znacie" dla uczennicy klasy 6 - Wiktorii Waniek

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015:

  • II miejsce w kategorii solistów w III Powiatowo-Miejskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w MDK w Gliwicach dla uczennicy klasy VI - Wiktorii Stypy
  • występ Wiktorii Stypy w Koncercie Pieśni Patriotycznej na rzecz Kombatantów-Weteranów oraz ich opiekunów w ramach obchodów Święta  Niepodległości w Centrum Edukacyjnym im. Św. Jana Pawła II  w Gliwicach
  • wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania w Języku Niemieckim w Gimnazjum nr 1 w Pyskowicach dla uczennicy klasy V - Wiktorii Waniek
  • tytuł laureata VIII Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy i grajmy Maleńkiemu" dla ucznia klasy III - Pawła Imiela oraz dla uczennicy klasy VI - Wiktorii Stypy
  • I miejsce Gminnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Poniszowicach dla uczniów klas III-VI
  • wyróżnienie w Gminnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Poniszowicach dla Antosi Suchanek z Oddziału Przedszkolnego
  • wyróżnienie w Gminnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Poniszowicach dla uczennicy klasy VI - Wiktorii Stypy
  • tytuł "Mistrza Frazeologii" w ramach XIII Ligi Humanistycznej Szkół Podstawowych Gminy Rudziniec dla uczennicy klasy VI - Oliwii Stępień
  • wyróżnienie w kategorii drużynowej w Gminnym Konkursie Frazeologicznym dla uczennicy klasy IV - Zuzanny Tyszko i uczennic klasy VI - Natalii Kuczmery i Oliwii Stepień
  • II miejsce, czyli Srebna Szopka, w  XVI Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Szopkowych w Pyskowicach dla "Kolędników z Byciny" - uczniów klas III-VI
  • wyróżnienie za „znakomity warsztat wokalny”XVI Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Szopkowych w Pyskowicach dla uczennicy klasy VI - Wiktorii Stypy
  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim w ramach XIII edycji Ligi Humanistycznej Szkół Podstawowych Gminy Rudziniec dla uczennicy klasy VI - Oliwii Stępień
  • III miejsce w kategorii dziewczyn klas IV-VI w Powiatowym Turnieju Szachowym Szkół Podstawowych Powiatu Gliwickiego zorganizowanym w Pyskowicach dla uczennicy klasy V - Wiktorii Waniek
  • III miejsce w kategorii dziewczyn klas IV-VI w biegach rozstawnych w gminnych zawodach w Rudzińcu dla uczennic klasy IV - Weroniki Chojnackiej i Magdaleny Jańczak, uczennicy klasy V - Julii Szlage oraz uczennicy klasy VI - Karoliny Janik
  • III miejsce w kategorii chłopców klas IV-VI w biegach rozstawnych w gminnych zawodach w Rudzińcu dla uczniów klasy IV - Mateusza Głogowskiego i Damiana Warmons i uczniów klasy V - Oliwera Kałuża i Mateusza Stypa
  • II miejsce w Międzygminnym Konkursie Rebusy Matematyczne 2015 w Pyskowicach dla uczennicy klasy IV - Zuzanny Tyszko
  • III miejsce w Międzygminym Konkursie Rebusy Matematyczne 2015 w Pyskowicach dla uczennicy klasy V - Wiktorii Waniek
  • I miejsce w gminnym konkursie przyrodniczym "II Prehistoryczny Dzień Ziemii" pod hasłem "Skąd przychodzisz Adamie?" zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu dla uczennicy klasy VI - Oliwii Stepień
  • III miejsce w gminnym konkursie przyrodniczym "II Prehistoryczny Dzień Ziemii" pod hasłem "Skąd przychodzisz Adamie?" zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu dla uczennicy klasy VI - Karoliny Plichty
  • II miejsce w ogólnopolskim konkursie wokalnym "Wygraj szansę" organizowanym przez TV-MEDIA dla uczennicy klasy VI - Wiktorii Stypy
  • I miejsce w biegu na 40 m w gminnych zawodach lekkoatletycznych w Rudnie dla uczennicy klasy II - Alicji Nowak
  • II miejsce w biegu na 40 m w gminnych zawodach lekkoatletycznych w Rudnie dla ucznia klasy III - Olafa Płazińskiego
  • I miejsce w biegu na 100 m gminnych zawodach lekkoatletycznych w Rudnie dla ucznia klasy III - Szymona Dudek
  • III miejsce w biegu na 100 m w gminnych zawodach lekkoatletycznych w Rudnie dla uczennicy klasy II - Weroniki Chojnackiej
  • I miejsce w rzucie piłeczką palantową w gminnych zawodach lekkoatletycznych w Rudnie dla ucznia klasy III - Pawła Imiela
  • I miejsce w gminnych indywidualnych biegach przełajowych w Pławniowicach dla uczennicy klasy I - Wiktorii Kopytko
  • I miejscegminnych indywidualnych biegach przełajowych w Pławniowicach dla uczennicy klasy II - Alicji Nowak
  • I miejsce w gminnych indywidualnych biegach przełajowych w Pławniowicach dla uczennicy klasy IV - Magdy Jańczak
  • I miejsce w gminnych indywidualnych biegach przełajowych w Pławniowicach dla ucznia klasy III - Szymona Dudek
  • I miejsce w gminnych indywidualnych biegach przełajowych w Pławniowicach dla ucznia klasy IV - Tomasza Głogowskiego
  • II miejsce w gminnych indywidualnych biegach przełajowych w Pławniowicach dla uczennicy klasy II - Martyny Warmons
  • II miejsce w gminnych indywidualnych biegach przełajowych w Pławniowicach dla uczennicy klasy II - Wiktorii Chojnackiej

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014:

  • I miejsce w kategorii solistów w II Powiatowo - Miejskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w MDK w Gliwicach dla uczennicy klasy V Wiktorii Stypy
  • występ Wiktorii Stypy w Galowym Koncercie Pieśni Patriotycznej dla środowisk kombatanckich i niepodległościowych w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko w Gliwicach
  • wyróżnienie dla zespołu wokalnego klas IV-V w VI Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Wielowsi
  • I miejsce i puchar Najbardziej Ekologicznej Klasy Gminy Rudziniec w kategorii  klas IV-VI w konkursie  zorganizowanym  przez GOK w Poniszowicach w ramach zadania „Recykling – to proste! I Rudzinieckie Spotkanie z Recyklingiem”
  • Grand Prix dla uczennicy kl.5 Wiktorii Stypy w VII Gminnym Konkursie Kolęd i pastorałek w Poniszowicach
  • II miejsce w kategorii zespołów dla zespołu w skladzie: Paulina Imiela, Dawid Graniowski, Karolina PlichtaWiktoria Plichta i Wiktoria Stypa w VII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Poniszowicach
  • I miejsce oraz Nagroda Dyrektora GOK w VII Gminnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych w Poniszowicach
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Frazeologicznym w ramach Ligi Humanistycznej dla uczennic klasy VI -Pauliny Imiela i Wiktorii Plichta oraz uczennicy klasy V - Oliwii Stępień kl. 5 
  • tytuł mistrza frazeologizmów dla uczennicy kl.V Oliwii Stępień
  • III miejsce  w Gminnym Konkursie Recytatorskim w ramach Ligi Humanistycznej dla Pauliny Imiela kl. 6
  • wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Jestem bezpieczny w sieci” dla uczennicy klasy V Oliwii Stępień
  • VIII miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie „Mistrz Ortografii Województwa Śląskiego 2014” dla uczennicy klasy V Oliwii Stępień
  • I miejsce w Konkursie Przyrodniczo-Informatycznym „Prehistoryczny Dzień Ziemi” zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzińcu dla uczennic klasy V: Natalii Kuczmera, Karoliny Plichta, Oliwii Stępień i Wiktorii Stypa
  • wyróżnienie dla naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie Akademii Przyjaciół Pszczół
  • Tytuł Mistrza Ortografii w gminie Rudziniec dla uczennicy klasy V - Oliwii Stepień
  • I miejsce zespołowo w Lidze Humanistycznej szkół podstawowych w gminie Rudziniec dla uczennic klasy VI - Pauliny Imiela i Wiktorii Plichty oraz uczennicy klasy V - Oliwii Stępień
  • I miejsce w IV Gminnym Konkursie Matematycznym w Pławniowicach w kategorii klas V dla uczenicy - Oliwii Stępień
  • I miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Angielskiej w GOK w Pławniowicach w kategorii solistów klas IV - VI dla uczennicy klasy V - Wiktorii Stypa
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w Kleszczowie dla uczennicy klasy V - Oliwii Stepień
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Lasy w Polsce" dla uczennicy klasy V - Oliwii Stępień
  • I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych w Pławniowicach dla uczennicy klasy I - Weroniki Chojnackiej
  • I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych w Pławniowicach dla uczennicy klasy III - Magdy Jańczak
  • II miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych w Pławniowicach dla ucznia klasy III - Tomasza Głogowskiego
  • III miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych w Pławniowicach dla ucznia klasy II - Szymona Dudek
  • III miejsce w Olimpiadzie Gier i Zabaw w Rudnie dla uczniów klas I-III 

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013:

  • I miejsce w Międzygminnym konkursie matematycznym w Pyskowicach w kategorii uczniów klas IV dla uczennicy - Oliwii Stępień
  • I miejsce w Międzygminnym konkurs matematycznym w Pyskowicach w kategorii uczniów klas VI dla uczennicy - Kamili Mokros
  • I miejsce w Gminnym konkursie kolęd dla uczennicy kl. IV – Wiktorii Stypa
  • I miejsce w Gminnym konkursie kolęd w kategorii zespół  uczennic kl. IV - Wiktorii Stypy i Karoliny Plichty oraz uczniów kl. V - Pauliny Imieli i Dawida Graniowskiego
  • I miejsce w Gminnym przeglądzie jasełek bożonarodzeniowych w Poniszowicach
  • II miejsce w Konkursie na kartkę bożonarodzeniową w kategorii uczniów klas IV-VI dla uczennicy kl. VI – Nikoli Andrusiak
  • III miejsce w konkursie na kartkę bożonarodzeniową w kategorii uczniów klas 0-III dla uczennicy kl.II – Emili Wilk
  • Zakwalifikowanie się Kamili Mokros do etapu rejonowego w konkursach przedmiotowych z J. polskiego z elementami Historii oraz z Matematyki z elementami Przyrody
  • Zakwalifikowanie się Kamili Mokros do etapu wojewódzkiego w konkursie przedmiotowym z Matematyki z elementami Przyrody
  • I miejsce w Gminnym konkursie ortograficznym w ramach Ligi Humanistycznej dla uczennicy kl. IV – Oliwii Stępień oraz uczennic kl. VI – Kamili Mokros i Nikoli Stępień
  • Tytułu Mistrza Ortografii w gminie Rudziniec dla uczenicy kl. IV – Oliwii Stępień
  • Tytuł laurata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki z Elementami Przyrody dla uczennicy kl. VI - Kamilii Mokros
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym w Pławniowicach w kategorii indywidualnej uczennicy kl.6 Kamili Mokros; I miejsce w kategorii zespołowej uczennic kl.6 - Kamili Mokros i Nikoli Stępień oraz uczennicy kl.4 - Oliwii Stępień
  • I miejsce zespołowo w Lidze Humanistycznej szkół podstawowych w gminie Rudziniec uczennic kl.6 - Kamili Mokros i Nikoli Stępień oraz uczennicy kl.4 – Oliwii Stępień
  • wyróżnienie dla naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie na najciekawszą inicjatywę z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu
  • II miejsce Konkurs plastyczny „Czujka czadu w domu” uczennicy kl.5 - Pauliny Imieli  i wyróżnienie dla ucznia kl.2 - Łukasza Klugiusa
  • II miejsce w Konkursie plastycznym: najpiękniejsza kartka wielkanocna uczennicy kl.2- Emilii Wilk oraz  III miejsce uczennicy kl.2 - Magdaleny Jańczak
  • II miejsce w konkursie organizowanym przez OSP w Rudzińcu „Bezpieczeństwo oczami dzieci i młodzieży” uczennicy kl. 2 - Natalii Nowak
  • Zakwalifikowanie się uczennicy Nikoli Andrusiak do międzygminnego etapu Konkursu z Języka Niemieckiego w Kotulinie
  • III miejsce zespołowo w Olimpiadzie Gier i Zabaw dla klas I-III w Rudnie
  • Zakwalifikowanie się uczennicy kl.4 - Oliwii Stępień do półfinału Gminnego Konkursu Języka Angielskiego w Kleszczowie
  • I miejsce w kategorii solistów w Gminnym Festiwalu Piosenki Angielskiej w GOK Poniszowice uczennicy kl.4 – Wiktorii Stypy
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego:
    - kategoria klas 4:
    Oliwia Stępień – I miejsce
    Natalia Kuczmera – III miejsce
    - kategoria klas 5:
    Paulina Imiela – I miejsce 
      -kategoria klas 6:                                                                                         Kamila Mokros – II miejsce
    Nikola Stępień – III miejsce
  • wyróżnienie przedstawienia przygotowanego przez klasę I na  Szkolnym Dniu Teatru

 

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012:
  • I miejsce w V Gminnym przeglądzie pastorałek dla uczennicy kl. III – Wiktorii Stypa
  • III miejsce w V Gminnym przeglądzie pastorałek dla uczennic kl. III – Natalii Kuczmera, Oliwii Stępień i Karoliny Plichta
  • III miejsce w Lidze Humanistycznej – konkursie frazeologicznym dla uczennic kl. V - Kamilii Mokros i Patrycji Nowak oraz ucznia kl. VI – Wiktora Kapturkiewicz
  • Wyróżnienie w Konkursie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową dla uczennicy kl. III - Karoliny Plichta
  • IV miejsce drużynowo w tenisie stołowym dla uczniów kl. VI – Patryka Stypa, Dariusza Tim i Błażeja Buchta
  • V miejsce drużynowo w Szachach dla uczniów kl. VI – Wiktora Kapturkiewicz i Patryka Stypa
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym w ramach Ligi Humanistycznej dla uczennicy kl. V - Kamili Mokros i uczniów kl VI - Wiktora Kapturkiewicz i Dariusza Tim
  • IV miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Starożytności- Grecja i Rzym dla ucznia kl. V - Rafała Wycisk
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym w Pławniowicach w kategorii indywidualnej dla uczennicy kl. V– Kamili Mokros
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym w Pławniowicach w kategorii zespołowej dla uczennicy kl. V - Kamili Mokros i uczniów kl. VI -  Wiktora Kapturkiewicz i Dariusza Tim
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla uczennicy kl. III - Natalii Kuczmera
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym dla uczennicy kl. III - Oliwii Stępień
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem dla uczennicy kl. III - Oliwii Stępień
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla uczennicy kl. III - Oliwii Stępień  
  • I miejsce zespołowo w Konkursie Liga Humanistyczna szkół podstawowych w gminie Rudziniec dla uczennic kl. V – Kamilii Mokros i Patrycji Nowak oraz uczniów kl. VI – Wiktora Kapturkiewicz i Dariusza Tim
  • Tytuł wicemistrza ortografii w gminie Rudziniec dla uczennicy kl. V – Kamili Mokros
  • II miejsce w sztafecie szwedzkiej  w Gminnych zawodach sportowych dla uczniów kl. VI – Błażeja Buchta, Artura Wieczorek i Patryka Stypa, ucznia kl. V- Rafała Wycisk oraz ucznia kl. IV - Rafała Klugius
  • III miejsce  w Sztafecie 4x100 dla uczniów kl. VI - Błażeja Buchta, Artura Wieczorek i Patryka Stypa, ucznia kl. V – Rafała Wycisk i ucznia kl. IV – Rafała Klugius
  • III miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych dla ucznia kl. V– Rafała Wycisk